Chyba Najlepszy Por...
 
الإشعارات
مسح الكل
Chyba Najlepszy Portal Dla Lekarzy I Pacjentów
Chyba Najlepszy Portal Dla Lekarzy I Pacjentów
المجموعة: مسجّل
انضم: 2022-01-16
New Member

نبذة عني

Nowy portal dla lekarzy i pacjentów

 

 

Ostatnio w internecie pojawił się oryginalny portal medyczny dedykowany nie tylko dla pacjentów, ale także lekarzy, sklepów medycznych i aptek.

 

 

 

 

Większość pacjentów bez wysiłku znajdzie na portalu lekarza z każdej dziedziny medycznej. Dodatkowo istnieje opcja opublikowania opinii o medyku z świadczeń, którego się korzystało. W ten sposób inni pacjenci będą mogli szybciej znaleźć medyka. Nie jest tajemnicą, że ocena ma fundamentalny wpływ na wybór medyka

 

 

 

 

Następnym narzędziem jest wyszukiwarka leków. Na pewno wiele razy zdarzyło się chodzić od apteki do apteki w poszukiwaniu koniecznego środka. Obecnie zdobycie lekarstwa jest łatwe jak jeszcze nigdy dotąd.

 

 

 

 

Portal Lekarz został stworzony także z myślą o medykach, którzy mogą stworzyć swoją wizytówkę. Do wyboru mają dwie możliwości: płatną albo darmową. W momencie płatnej opcji wizytówki, specjalista zyskuje wiele korzyści, takich jak: może odpowiadać na opinie pacjentów, może zamieścić zdjęcie własne, jak również gabinetu, w którym pracuje. Oprócz tego ma możliwość uzupełnić informacje adresowe, podać jakie usługi świadczy i opublikować cennik.

 

 

 

 

Na portalu Lekarz jest także mnóstwo interesujących artykułów na różne tematy z dziedziny medycyny, w tym o nowych odmianach koronawirusa, uczuleniach,pierwszych sygnałach ciąży, oraz o wielu problemach jak depresja, atopowe zapalenie skóry, choroby naczyń krwionośnych i wielu innych ciekawych wątkach medycznych.

 

 

 

 

Portal Lekarz jest przeznaczony wszystkim chorym, medykom, placówkom medycznym, aptekom i sklepom.

 

 

https://bliskilekarz.pl

الموقع

الوظيفة

Psycholog dziecięcy
شبكات التواصل الاجتماعي
نشاط العضو
0
مشاركات المنتدى
0
المواضيع
0
الأسئلة
0
إجابات
0
تعليقات السؤال
0
أعجبني
0
إعجابات مُتلقاة
0/10
التقييم
0
مقالات المدونة
0
تعليقات المدونة
شارك: